راهکار سئو چه است و به چه دردی میخورد؟

انواع سئو سایت
توضیحاتی در رابطه با انواع سئو کلاه سیاه و سفید
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
درباره سايت


فراگیری سئو وب سایت از آن دست مسائلی است که بایستی به وسیله یک مشاور سئو وب سایت ماهر صورت بگیرد . احتمال دارد برایتان دیدنی باشد , البته یادگرفتن بهینه سازی سایت در تحت گروه سرویس ها سئوی سایت قرار نمی گیرد . غالبا متخصص سئو سایت به صورت مدون و راهکار شده می‌تواند که کار های مرتبط با سئوی داخلی , offpage seo و بهینه سازی وب سایت تکنیکال را انجام دهد . در حالتی‌که در‌پی یک متخصص ماهر و توانمند بهینه سازی سایت می‌باشید , از اینجا با اسماعیل سحاب تماس حاصل نمایید .
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
نیلی بلاگ

خواسته از استراتژی بهینه سازی سایت چیست؟

هر ایده و تفکری که بتواند به افزایش بازدید وب سایت کمک کند تا مخاطبین بیشتری با وبسایت آشنا شوند و در نهایت , آنها‌را به مشتری تبدیل نماید , استراتژی سئو وب سایت نام دارد . امروزه متخصص ها سئو سایت علاوه بر سود گیری از استراتژی‌های قدیمی‌تری مانند : هدف گیری کلمه ها خاص و کسب بک لینک‌ها , پاره ای عمیق‌تر بدین این مسئله نگاه کرده‌اند و در کنار آن , از روش‌های جدیدتری نیز به کار گیری می‌نمایند . ساخت محتوای اختصاصی برای سایت‌ها از جمله این استراتژی‌های کاربردی است . همان گونه که می‌دانید به جهت باصرفه سازی وب سایت براساس اصول فنی و حرفه ایی , می بایست استراتژی‌های مطلوب و کاربردی به عنوان هدف تعیین شود . زیرا پیش از ساخت وب سایت , باید استراتژی بهینه سازی وب سایت به طور کامل پیاده سازی شود . بررسی بازدیدکنندگان , شیوه جست وجو کاربران آنلاین , بررسی وبسایت رقبا , بررسی لغات پیشنهادی گوگل و استخراج برترین کلیدواژها از جمله مواردی است که پیش از ساخت وب سایت می بایست بدان توجه شود . اگر سایتی سوای در لحاظ به دست آوردن موردها ذکر طراحی شود , قطعاً محتوای تولیدی از کیفیت مطلوب و درخور برخوردار نخواهند بود که این امر سبب به سردرگمی کاربران و نهایتاً کسب و کاری ناموفق در فضای وب خواهد شد .

 

لزوم تغییر تحول استراتژی مبنی بر محتوا

 https://ismaeilsahab.ir/seo-strategy/

گسترش روز افزون یک استراتژی , به فکر , محاسبه و زمان احتیاج داراست . یک نظارت گر متخصص باید اهداف متفاوتی را برای با صرفه سازی سایت تعریف نماید و آن گاه با در نظر تصاحب کردن اهداف و ابعاد گوناگون استراتژی , برای عنا وین محتوا , تاکتیک‌های متفاوتی را تعریف کند . در‌این روش همت بر آن است که مخاطب , علایق وی و روش‌های کاربردی دست یابی به اطلاعات آنالیز و مشخص و معلوم شود . بعد از دسترسی به محیط‌های ارتباطی می‌بایست محتوای مورد نظر ساخت شود و در محیط‌های خواسته انتشار یابد .

 

 seo_strategy

 

استراتژی توسعه و ساخت محتوا بر طبق بهینه سازی وب سایت

 

گام اولیه – اهداف دنبال شونده در تارنما از اصلی‌ترین دست اندرکاران تأثیر گذار بر ساخت محتوای منحصر به حساب می آیند که می بایست کاملاً واضح و روشن باشند .

 

گام دوم – همت نمایید مشاهده کرد کافی درمورد بازدیدکنندگان وب سایت داشته باشد و آن‌ها را به دقت بررسی و بررسی نمایید . بعداز این جزء‌جزء‌کردن و بررسی اقدام به ساخت محتوا نمایید . همواره به‌این این داستان توجه داشته باشید که محتوا بایستی با کلمات دارای اهمیت مناسب ساخت شوند .

 

گام سوم – محتوای تولیدی را مجدداً مورد بررسی و بررسی قرار دهید . زیرا محتوا می بایست آپ تو دیت و مطابق با پارامترهای موتورهای جست و جو باشد .

 

در استراتژی جدید بهینه سازی وب سایت , مناسب‌ترین و بهترین محتوا برای مخاطب تشخیص داده می شود و در اختیار وی قرار داده میشود . . در استراتژی جدید محتوایی مطلوب است که به مخاطب ارزشی بیشتر نماید .

 

گونه های استراتژی سئوی سایت

 

با دقت به رقابت‌های شدید در بازاریابی دیجیتال , استراتژی‌های متفاوت سئوی وب سایت می توانند ارتقاء بی نظیر درآمد را به دنبال داشته باشند . استراتژی سئو وب سایت در تقویت بازاریابی اینترنتی مضاعف مؤثر عمل می نماید . از مهمترین و اصولی‌ترین استراتژی‌های کارآمد سئوی حرفه‌ای برای ساخت محتوای مخصوص , می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 

• بهبود کیفیت محتوای تارنما

• ساخت محتوای منحصر

• به روز رسانی مداوم سایت

• کار و اشتراک گذاری محتوا در شبکه‌های اجتماعی

• به کارگیری ازکلمات دارای اهمیت در طراحی سایت

• بررسی ساختار URL در ساخت سایت

• بررسی تگ‌ها در طراحی وب سایت

• ساخت لینک‌های مفید و کاربردی

• لینک و پیوند بلدینگ و دریافت پیوند یک طرفه از سایت‌های مرتبط با زمینه

 https://ismaeilsahab.ir/page-rank/

استراتژی باصرفه سازی سایت چیست؟

 

استراتژی سئو وب سایت فرآیند سازماندهی محتوای وب سایت بر طبق مورد است , که به موتورهای جستجو نظیر گوگل در درک قصد کاربر از جستجوی یک عبارت یا واژه کمک می کند .

 

با با صرفه سازی یک برگه وب پیرامون موضوعات , و بعد از آن واژه و کلمه های دارای اهمیت در درون آن موارد , می‌توانید شانس دیده شدن خود را در یک موتور جستجو ارتقاء دهید و درجه خیر برای لغت ها دارای اهمیت طولانی ( Long - tail keywords ) مرتبط با قضیه بدست آورید .

متخصص با صرفه سازی تارنما کیست؟

 

 

 

اصولا , یک سئوکار یک استراتژیست محتوا دوچندان متخصص است و به یک کسب و کار یاری می‌کند تا زمان هایی را پیدا کند برای پاسخ دادن به سوالاتی که افراد در هر صنعت از طریق موتورهای جستجو بدنبال آن می‌باشند .

چه‌طور یک استراتژی بهینه سازی وب سایت بنویسیم؟

۱ ( فهرستی از موردها را تنظیم نمائید

 

لغت ها اصلی قلب سئوی سایت می‌باشند , البته آن‌ها در واقع اولین قدم برای پرورش ارگانیک شما نیستند . اولین گام نوشتن استراتژی بهینه سازی وب سایت شما این است که فهرستی از موضوعاتی ساخت فرمایید که مایلید از یک ماه تا تعدادی سال دیگر آن‌ها‌را پوشش دهید .

 

برای آغاز , فهرستی از حدود ۱۰ واژه و کلمه کوتاه و اصطلاحات مربوط به کالا یا خدمت خود تهیه کنید . از ابزار Google Keyword Tool استعمال فرمائید تا حجم جستجوی آنان را شناسایی کرده و مشتقات مناسب آنها در کسب و کار خود را بیابید .

 

شما این موضوعات را با لغت ها حساس کوتاه دوستداشتنی لینک می‌دهید , ولی با این حال برای این لغت ها مهم پستی در وب لاگ اختصاص نمی‌دهید . چنانچه به تازگی آغاز به باصرفه سازی سایت خود برای جستجو کرده اید , این کلمات دارای اهمیت برای رتبه گرفتن در گوگل بیشتراز حد رقابتی می‌باشند . در ادامه در زمینه‌ی چگونگی به کارگیری از این موضوعات حرف خوا هیم کرد .

 

با به کارگیری از حجم جستجو و رقابت به عنوان میزان سنجش , فهرست خود را به ۱۰ تا ۱۵ واژه دارای اهمیت کوتاه محدود نمائید که برای شما دارای اهمیت میباشند و مخاطبانتان نیز آنان را جستجو می نمایند . بعد این فهرست را به ترتیب حق تقدم بر پایه ی حجم جستجوی ماهانه و ارتباطش با کسب و فعالیت خود مرتب فرمائید .

 

مثلا , در صورتی‌که یک کسب و عمل در مورد استخر شنا سعی مینماید برای عبارت استخر فایبر گلاس که در هر ماه ۱۱۰۰۰۰ بار جستجو میشود جايگاه بدست آرود , این واژه اصلی کوتاه میتواند همان چیزی باشد که نشان دهنده مورد دارای اهمیت است که آن ها می بایست برایش محتوا ساخت کنند .

 

آنگاه , کسب و فعالیت یک‌سری لغات اساسی طولانی را معین می کند که مربوط به به‌این واژه و کلمه دارای اهمیت کوتاه است , حجم معقولی جستجو ماهانه دارااست و به مشاجره راجع به مورد استخرهای فایبر گلاس امداد می کند . در‌پی در خصوص این واژه های دارای اهمیت طولانی بیشتر کلام خوا هیم کرد .

 

هر کدام از این لغت ها مهم به عنوان ستون ( pillar ) نامیده میشود و به عنوان حمایت کننده دارای اهمیت برای یک کلاستر یا خوشه ( cluster ) بزرگتر از کلمات دارای اهمیت طولانی است , و این همان چیزی است که ما‌را به گام بعدی می رساند …

۲ ( فهرستی از لغات با اهمیت طولانی مبتنی بر این موضوعات تنظیم کنید

 

در‌این بخش شما آغاز به با صرفه سازی صفحه ها خود برای لغت ها دارای اهمیت یگانه می کنید . برای هر ستونی که مشخص و معلوم کرده اید , از ابزار کلمه حیاتی خود به کارگیری کرده و ۵ تا ۱۰ کلمه و واژه با اهمیت طولانی معین فرمایید که عمیق تر به کلمه و واژه حیاتی دارای اهمیت قضیه می‌پردازند .

براین اساس , در زمینه ی انجام تحقیق واژه و کلمه دارای اهمیت , بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو , ساخت استراتژی با صرفه سازی وب سایت ( مثل مقاله ای که اکنون در درحال حاضر خواندن آن می‌باشید ) و سایر موضوعات مرتبط با سئو سایت محتوا ساخت می‌کنیم .

این به کسب و عمل اجازه می‌دهد که افرادی را جذب کند که دارای علایق و نگرانی های متعدد و متنوع در زمینه ی داشتن محصولی هستند و در نهایت نقاط ورود بیشتری ( خواسته صفحات متفاوت وبسایت است که مخاطبان را جذب می‌نمایند ) برای افراد علاقمند به خرید ساخت مینماید .

 https://ismaeilsahab.ir/emd/

از موضوعات فرعی برای نوشتن مقاله های وب لاگ یا ایده گرفتن برای صفحاتی به کارگیری فرمایید که مضمون‌ خاصی را درباره ی هر قضیه اساسی که در مرحله ۱ شناسایی شده توضیح می‌دهد .

 

این موضوعات فرعی را به ابزار تحقیق کلمه کلیدی خود بسپارید تا لغات دارای اهمیت طولانی را شناسایی کنید که شالوده و مبنای هر پست وب لاگ قرار می‌گیرند .

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 10 امتياز توسط 4 نفر

نوشته شده در شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت 10:35
توسط شریفی | تعداد بازديد : 309 | لينك ثابت
نظر بدهید
نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نحوه ارسال :
کد امنیتی :
آخرين مطالب ارسالي
» ویژگی های بهینه سازی وب سایت کار حرفه ای (دوشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۴۵)
» موتور جستجو چیست؟ (دوشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۹ | ۲۱:۰۷)
» الگوریتم پاندا چیست؟ (یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۳:۰۲)
» استخدام سئوکار حرفه ای به چه صورت است؟ (چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۱:۲۹)
» راهکار سئو چه است و به چه دردی میخورد؟ (شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۵)

نويسندگان
» شریفی (5)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
» بازديد امروز : 3
» بازديد ديرور : 10
» بازديد ماه گذشته : 149
» بازديد سال گذشته : 733
» كل بازديد : 2421

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 5
» مجموع نظرات : 5
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 44.197.197.23
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید فیلم و سریال
Barabas Ropa de hombre
Hookah Shisha Tobacco